Profesionální pokladna – počítejte s námi

Digitalizujeme provozovny

Pokladní systém pro podnikatele

 • chevron_right Pokladní systém s online vzdálenou správou
 • chevron_right Moderní objednávkový i vyvolávací systém
 • chevron_right Přijedeme, zaškolíme a garantujeme Vaši spokojenost
 • chevron_right Záruka 2 roky + 14 denní garance vrácení peněz
 • chevron_right Platební terminál SumUp nebo propojení s terminálem od banky

Moderní systémy

Více zákazníků díky rychlé pokladně, vyvolávacím systémům i managementu objednávek do kuchyně nebo z eshopu.

Objednávkové a platební systémy

Nechte své zákazníky objednat a platit mobilem na venkovních akcích, festivalech nebo koncertech. Zajistíme kompletní řešení a zvýšíme kapacitu odbavení.

Jsme experti, žádné callcentrum

K nám se vždy dovoláte a mluvíte přímo s profesionály na pokladny. Poradíme Vám, pokladnu nastavíme a praxi známe dokonale.

Servis a instalace

Experti jsou připraveni pomoci přímo ve Vaší provozovně nebo rychle na dálku vzdáleným přístupem.

Systémy pro restaurace, obchody i služby

Profesionální dotykové zařízení

Řešení KASA FIK jsou ideální pro provozovatele služeb, obchody, restaurace, rychlé občerstvení, výdejní okýnka. Vystavení účtenky je rychlé a jednoduché na zabudované termo tiskárně. Prodeje a pohyby na pokladně můžete sledovat online z pohodlí domova nebo kanceláře.

 • chevron_right Zařízení i pokladní program v jednom
 • chevron_right 28 000 spokojených uživatelů
 • chevron_right Záruka 24 měsíců help_outline
 • chevron_right Spolehlivý provoz a dohled online
 • chevron_right Expertní technická podpora
 • chevron_right API a integrace s platebními systémy
KASA FIK LITE 4G

Mobilní zařízení
ORANGE 4G

Profesionální přenosná zařízení. Nabídne maximální jednoduchost a rychlost při vystavení účtenky, vybavení objednávek nebo vyvolání z fronty.

KOUPIT ONLINE

Stolní zařízení 15
HIT DUAL 15

Modelový rok 2023

Profesionální stolní zařízení volitelně s dvojtým displayem a rozšířenými funkcemi pro vytížené provozy.

KOUPIT ONLINE

Samoobslužný
KIOSK

Nahradí pracovní sílu a zrychlí odbavení

Samoobslužné objednací a vyvolávací kiosky, software a napojením na platební nebo zákaznické karty nebo vyvoláním zákazníků.

Více informací

bez nákladů

Pokladna na provozovně, dokonalý přehled online

Pokladny jsou propojeny s Backoffice systémem, který umožňuje okamžitou online kontrolu Vašeho podnikání, exporty dat i změny v položkách z pohodlí kanceláře nebo domova. Kdykoliv zjistíte co se na provozovně děje.

 • chevron_right Pokladna pod online dohledem
 • chevron_right Online přístupné z PC nebo mobilu
 • chevron_right Správa skladu a naskladnění přímo z PC
 • chevron_right Pokročilé analytické funkce a predikce
 • chevron_right Docházka a evidence faktur i skladu

Platební terminály

Zvyšte svůj obrat díky naší exkluzivní nabídce platebních terminálů KASA FIK s akceptací karet VISA a MASTERCARD. Najdeme nejlepší podmínky pro každý provoz.

SumUp

Platební terminál
SumUp

Nejjednodušší cesta k přijímání plateb. SumUp je plně propojen s pokladnami KASA FIK. Bez závazků, aktivace online a nízká cena.

akce699

604 Kč s DPH

KOUPIT ONLINEVÍCE INFORMACÍ
unicredit platební terminál

Bankovní
Platební terminál

Bankovní platební terminál s nabídkou šitou na míru pro každého zákazníka. Podporujeme propojení s Komeční Bankou, Unicredit, ČSOB, Raiffeisenbank, Českou Spořitelnou, Comgate, Besteron a dalšími bankami.

platebni terminaly
VÍCE INFORMACÍ
unicredit platební terminál

All in one terminál
Bestreon

Efektivní práce, úspora nákladů a spokojení zákazníci. Od nejmenší kavárny po největší závod, s námi získáte kompletní řešení samostatně nebo s pokladnou za férovou cenu.

platebni terminaly
VÍCE INFORMACÍ

Komfort pro Vaše zákazníky

Moderní digitalizace provozoven

Pokladní systém KASA FIK využívá spousta organizátorů festivalů, vinobraní či jiných venkovních akcí. Rychlejší prodej, přehledy, vyvolávaní zákazníků nebo objednávkový systém. Využijte moderní technologie ve svém areálu nebo na provozovně i Vy.

 • chevron_right Pomůže s automatizací Vašeho provozu
 • chevron_right Samoobslužné kiosky, objednací a vyvolávací systémy
 • chevron_right Snižuje chyby obsluhy, šetří čas i náklady
 • chevron_right Personál má více času na návštěvníka nebo hosta
 • chevron_right Zákazníci objednávají z Vaší nabídky pomocí mobilní aplikace
 • chevron_right Vyvolávací systém odbourává dlouhé fronty
Zeptejte se na nabídku na míru

V gastronomii jsme experti

Gastronomický profi systém

KASA FIK je moderní a plnohodnotný systém pro vytížené gastronomické provozy. Kavárny, restaurace, pizzerie, fast foody využívají pokročilé funkce pro zrychlení prodeje. S našimi pokladnami se setkáte v těch největších provozech.

 • check Mapa stolů, správa objednávek, tisk do kuchyně
 • check Slučování, rozdělování a přesouvání účtů
 • check Skladové hospodářství s receptůrami a odpisy
 • check Vyvolávací objednávkový systém
 • check Mobilní číšník a propojení pokladen

Vybrané reference spokojených zákazníků

Přes 28 000 uživatelů používá aplikaci KASA FIK

RegioJet

Největší soukromý přepravce a provozovatel hotelové sítě RegioJet, patřící do skupiny Student Agency, si vybral objednací kiosky KASA FIK. Více o Kiosk systémech zde.

Riverside Coffee Brno

Riverside Coffee

"Chtěli jsme pro naši nově otevřenou kavárnu moderní pokladnu. Zvolili jsme KASA FIK, protože ani za pár let nebudeme muset řešit, že máme zastaralý pokladní systém. Velmi vítáme funkci docházka zaměstnanců.

Makro jídelny

Provozovatel jídelen v řetězci Makro zvolil pokladní systém pro evidenci vydaných pokrmů. Eviduje nejen volný prodej, ale i prodej zaměstnanců pomocí čipového systému.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod

Na jednorázové akce, kde se vystaví tisíce účtenek si pivovar z Havlíčkova Brodu vybral KASA FIK.

Jeden z nejluxusnějších hotelů zvolil pro svoji potřebu pokladní systém KASA FIK ORANGE. Několik pokladen je nasazeno do ostrého provozu a obstojí i v tak náročném provozu.

Vinařství Bauman

"Díky mnoha oceněním, které jsme získali, vzrostl obrovsky zájem o naše vína. KASA FIK ORANGE jsme nasadili nejen na přímý prodej do sklepa, ale i do skladu a k evidenci vyskladnění a pohybu zboží. Všechny pohyby automaticky importujeme do systému Pohoda, abychom splnili náležitosti Vinařského zákona. Navíc na akce používáme platební terminál SumUp, který nám pomáhá k výrazně vyšším tržbám. Bez něj bychom už nikam nejeli! Děkujeme."

EMOS ČR

Koncern EMOS si zvolil KASA FIK pro svou síť obchodních zástupců k přímému prodej a sběru objednávek z terénu. Více jak 30 obchodníků zasílá v realném čase data do centrály a zvyšuje rychlost expedice objednávek.

Loprais 69 Energy Drink

Firma Loprais, slavného Dakarského závodníka, používá pokladny KASA FIK na prodejnách i při prodeji v terénu. Specializuje se na prodej energy drinků značky 69 Energy Drinks.

Kemp Bítov

Vyhlášený kemp roku na Vranovské přehradě používá ve svém areálu KASA FIK. Zajišťuje dohled nad brigádníky, docházkou i prodejem na jednotlivých stáncích.

2. místo v soutěži Živnostník roku 2013 GE Money Bank si vybrali KASA FIK pro prodej na trzích, v kavárně, wellness i na prodejně. Jeden z nejprograsivnějších živnostníků v ČR má propojený KASA FIK přímo s interním skladovým systémem díky jednoduchému exportu dat.

Medicom

Prestižní klinika plastické chirurgine zvolila na všechny své pobočky řešení KASA FIK ORANGE společně s Pokladnou i eReceptem.

Restaurace Vinný dvůr

"Zvolili jsme KASA FIK HIT a KASA FIK ORANGE jako řešení pro mobilního číšníka. Naše restaurace je o víkendech velmi vytížena, provoz máme na 2 patra a navíc zahrádku. KASA FIK je výborným pomocníkem."

Máchovo jezero

Vystavování jízdenek na lodní dopravu je pro KASA FIK hračka. Přímo na palubě si můžete zakoupit jízdenky na plavbu po Máchově jezeře vystavené na různé destinace dle ceníku. Obshluha i majitel tak má jednoduchý přehled nad tržbami a oblíbenými trasami.

zanzibar

Firma se věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. KASA FIK používají obchodní zástupci na prodej přímo v terénu.

Penerini pražírna kávy

Exkluzivní pražírna kávy v Brně využívá systémy KASA FIK nejen ve své kavárně, ale i na víkendové akce a trhy.

SIAD Czech

SIAD, je přední italská chemická společnost se zaměřením na průmyslové plyny. Pro svůj tým 20 obchodních zástupců vybrali řešení KASA FIK ORANGE. Nabízíme exporty do jejich interního systému a přímý dohled nad prodejem v terénu.

Kadeřnictví Jan Huser

"Jsem velmi rád, že jsem zvolil KASA FIK. V našem kadeřnictví pracuje několik kolegů, sdílíme jednu pokladnu, každý na své IČ. Navíc jsem se rozhodl, že budeme akceptovat platební karty. Zvolili jsme SumUp terminál, který se už mnohonásobně vyplatil. Zákaznice preferují platbu kartou a navíc prodám více doplňkového sortimentu."

Přední firma ve svém segmentu s více jak 15 obchodními zástupci po celé ČR využívá mobilní řesení KASA FIK pro evidenci prodeje přímo u zákazníka. Obchodní zástupci mohou jednoduše vystavit hotovostní doklady i faktury, které se online propisují do Backoffice. Přechod od Vodafone pokladna byl realizován během 1 dne, včetně importu a zprovoznění všech zařízení a zaškolení.

Česká metalová legenda využívá KASA FIK pokladny při svém koncertím turné k evidenci prodeje merchandisingu, hudebních nosičů ale i vstupném.

Partnerské spolupráce a integrace

Mironet
Sonet Payten
Unicredit
KB Smart Pay
Sumup
Previo