Skvěle propojená pokladna za nejlepší cenu

Stacionární pokladna s stovkami užitečných funkcemí, online správou a bezchybným provozem. Ideální pro každý obchodní provoz i gastronomii.

Proč pokladny od KASA FIK

Nepřekonatelná záruka

Pozitivní přístup k zákazníkovi je u nás na první místě. Zařízení v záruční době vyměňujeme obratem za nový kus. Žádné otázky. Zítra máte nově předkonfigurovanou pokladnu u Vás.

24/7 technická podpora

Kdykoliv se můžete obrátit na naše experty na online chatu. Jsme tu pro když nás potřebujete. Jsme dodavatel, kterému zavoláte a vyřeší jakýkoliv problém bez výmluv.

Nejvíce propojení a integrací

Pokladna je jen začátek. Spolupracujeme s mnoha partnery a naše pokladny lze propojit s Vašim oblíbeným účetním programem a dalšími integracemi.

S platebními terminály ušetříte

Díky exkluzivní nabídce platebních služeb můžene nabídnout bezkonkureční balíček služeb, se kterým jistě ušetříte, Zprocesujete málo plateb nebo hodně, i pro Vás máme dokonce nepřekonatelné neveřejné nabídky.

Integrace, které šetří práci

SÍLA V propojení

export do účetnictví

Importujte uzávěrky přímo do účetnictví a ušetřete práci účetní. Pohoda, FlexiBee a další...

napojení na eshop

Položky lze synchronizovat s eshopem pomocí moderního API nebo XML exportu

Centrální sklady

Propojení na centrální sklady nebo naskladnění pomocí el. dodacích dramaticky zlepší přehled nad skladovými zásobami

PLATEBNÍ TERMINÁL

Zeptejte se na podporovaný platební terminál pro rychlou obsluhu a minimalizaci chyb

Plnohodnotné API

Naše API umožňuje plnohodnotný přístup k Vašim datům, zasílání objednávek do zařízení

Přístupové systémy

Pokladnou lze přímo řídit přístupy do objektu pro samoobslužné provozy, fitness a welness centra

Více možností, než čekáte

OSVĚDČENÝ SOFTWARE

RYCHlÝ PRODEJ

Jste zvyklí prodávat pomocí PLU, čtečky čárových kódů nebo jen cenou? Máme pro Vás režim obchodní pokladny s rychlým zadáním ceny, produktu nebo PLU kódu. Pokladna je speciálně navržena pro ultra-rychlý provoz.

DLAŽDICOVÝ REŽIM

Pokročilý dlaždicový režim s mapou stolů, uloženými objednávkami a zákaznickým bodovým/kreditním systémem umožňuje obsluze se jednoduše orientovat a najít správnou položku. Ideální do restaurací, fast food provozů, květinářství i poskytovatele služeb.
Navíc máte k dispozici orientaci podle barev, ikonek, nebo můžete přidat i obrázky produktů.

SAMOOBSLUŽNÝ KIOSK

Pokladnu lze přepnout i do samoobslužného režimu, ve kterém si zákazník může vybírat z připraveného obrázkového menu. Ideální pro jídelny, co-working centra nebo zaměstnavatele.

FUNKČNÍ KLÁVESY

S naší pokladnou máte na výběr přes 50+ kombinací funkčních kláves. Nastavte si klávesy podle potřeb podniku, fixní slevy, vyhledání zákazníka, nastavení cenových skupin, poznámky k účtu, tisk kopie účtenky a desítky dalších možností.

VSTUPENKY A JÍZDENKY

Prodejci vstupenek a jízdenek ocení speciální prodejní režim, který automaticky počítá vstupy, ceny, časové slevy i automaticky nabízí obsluze podle aktuální zastávky.

KREDITY A BODY

Pokladna vede kreditní a bodové účty online. Nabídněte zákazníkům slevové programy, dobíjení online peněženky, voucherů nebo bodových kartiček. Zákazník, hoteloví hosté nebo zaměstnanec může čerpat ze svého kreditu nebo dokonce může být jednou měsíčně zúčtován fakturou podle reálné spotřeby.

Největší výběr Zařízení podle vašich potřeb

Vyberte si správnou pokladnu

KASA FIK HIT DUAL 15,6"

se zákaznickým displejem a 80mm integrovanou tiskárnou

Extrémně výkoná pokladna s integrovanou 80mm tiskárnou, zákaznickým displejem pro reklamu a aktuální účtenku zákazníka.
TOP

KASA FIK HIT DUAL 15'

SE ZÁKAZNICKÝM DISPLEJEM A 80MM externí TISKÁRNOU

Pokladna s externí 80mm tiskárnou, zákaznickým 10" displejem pro Vaši reklamu a aktuální účtenku zákazníka.
BALÍČEK

KASA FIK HIT 8' s tiskárnou

Kompaktní přenosné zařízení s integrovanou tiskárnou a NFC čtečkou. Ideální pro mobilní prodejní místa, festivaly na načítání vstupenek.
mobilní

KASA FIK HIT DUAL 15'

SE ZÁKAZNICKÝM DISPLEJEM A 80MM externí TISKÁRNOU

Pokladna s externí 80mm tiskárnou, externím 10" displejem pro reklamu a aktuální účtenku zákazníka.
BALÍČEK

KASA FIK KIOSK

Nabídněte samoosblužné objedávání svým zákazníkům v propojeném systému s pokladnou. Ideálni do co-working center, vstupu do fitness nebo samoobslužných podejen.

KASA FIK ORANGE 4G

S tiskárnou a SumUp Terminálem

Kompaktní přenosné zařízení s integrovanou tiskárnou a volitelně platebním Bluetooth platebním terminálem.
mobilní

Doplňky a příslušenství

Pokladní zásuvka

Kovová pokladní zásuvka na hotovost s klíčkem a automatickým otevíráním při příjmu hotovosti.

Čtečká čárových kódů

Ruční čtečka čárových kódů na načítání zboží, zákaznických kartiček nebo QR kódů. bez čtečky se žádný obchod neobejde.

Platební termiál SumUp Air

Jednoduché přijímání platebních karet pomocí Bluetooth mPOS terminálu. Okamžité zprovoznění a bezproblémový provoz. Ideální pro klienty s obratem do 50.000 Kč měsíčně.

KASA FIK Kiosk

Nabídněte samoosblužné objedávání svým zákazníkům v propojeném systému s pokladnou. Ideálni do co-working center, vstupu do fitness nebo samoobslužných podejen.

Mobilní číšník

Rozšiřte svůj provoz o zařízení s mobilním číšníkem. Volitelně s All-In-One zařízením s integrovaným platebním terminálem. Můžete zůčtovat zákazníka přímo u stolu a dramaticky zrychlit obsluhu. Zeptejte se našeho experta!

Platební termiál SumUp Solo

Solo je nezávislý terminál na pokladně. Lze jej propojit s pokladnou nebo zadat částku přímo na zařízení.

Kitchen displej (KSD)

Digitalizace expedice objednávek v kuchyni. Nabídněte rychlejší odbavení objednávek. Nově propojeno s objednávkovými aplikacemi Wolt+Foodora.

Vyvolávací systém

Rozšiřte vyvolávání zákazníků pomocí správy objednávek a vyvolávání na externích displejích.

Digitální menu 55' panely

Moderní a zákaznicky atraktivní digitální menu panely s operačním systémem Android napojené přímo na objednávkový a pokladní systém. Jednoduchá správa a změna menu podle aktuální nabídky. Dynamické, animované i statické.

Platby a zákaznický displej

Myslíme na Vaše zákazníky. Prezentujte svoji aktuální nabídku na zákaznickém displeji, nabídněte možnost platby propojeným platebním terminálem nebo i QR platbou.

Dokonalý přehled z kanceláře nebo z DOVOLENÉ

Online Backoffice - vzdálená správa

S našimi pokladnami získáte dokonalý přehled nad všemi provozovnami z jednoho místa.  Spravujte kompletně pokladnu vzdáleně.

Naše hodnoty přetvořeny v pokladnu

Žijeme pokladnami. Díky digitalizaci společtně smažeme rozdíly bezi malými podnikately a obchodními řetězci.

Inovace

Svět se rychle pohybuje a odpovídá na požadavky našich klientů. Aby podniky zůstaly konkurenceschopné, je důležité držet krok a být přizpůsobivé změnám. To znamená být flexibilním v přístupu ke splnění potřeb našich klientů a být ochotný přijmout nové výzvy, jakmile vzniknou.

Jeden dodavatel

V KASA FIK jsme experti na software. S našim systémem pokryjete všechny potřeby. Pokladna, vyvolávací a objednací systém, platební terminály, mobilní objednací terminály, kitchen systémy, fakturace, výkazy, docházky, digitální a online menu a mnoho dalšího. S jedním dodavatelem si ušetříte mnoho starostí.

Technická podpora

Zakládáme si na kvalitní technické podpoře. Když už se cokoliv stane, jsme tu pro Vás. Najdete nás 24/7 na online chatu na webu, telefonu nebo emailu. Pokud zařízení přestane fungovat, nabízíme záruční výměnu za nový kus.

Jeden dodavatel, mnoho integrací

Nejvíce propojení a integrací

Zlepšete konkurenceschopnost svého podniku s KASA FIK, inteligentním pokladním systémem, který přináší revoluci v digitálním propojení. S naším širokým spektrem možností integrací získáváte mnohem více než jen evidenci tržeb. Jeden dodavatel pro všechny Vaše potřeby.

Tisíce instalací nejsou náhoda

ÚSPĚŠNÉ
REFERENCE

5/5
Díky nasazení kompletního pokladního a vyvolávacího systému jsme dramaticky zrychlili odbavení ve vodáckém kempu. Vyexpedovat sto objednávek jídel a nápojů za hodinu pro nás nejsou žádný problém.
KAREL CIMRMAN
Nový kemp Riviera Zbečno
5/5
Pokladní systém propojený s online nabídkou na vyvolávacích displejích je nedílnou součástí moderního fast foodu. V jednom systému máme vše co pokryje náš provoz.
KEBAB JEMNICE
KEBAB
5/5
Oceňuji profesionalitu teamu KASA FIK, který nám nainstaloval kompletně pokladny a vyvolávací systém do celého koupaliště. Už nemusíme vyvolávat mikrofonem!
Veronika Pomykalová
KOUPALIŠTĚ HLUK
5/5
Jako největší květinářství v Brmě potřebujeme stabilní systém a podporu. Roky bez problémů používáme pokladní systém, odesíláme faktury přímo zákazníkům a propojený platební terminál nám zjednodušuje obsluhu.

TOMÁŠ PAWERA
Květinářství GALERIE, Brno

Komplexní řešení provozů

KASA FIK je komplexním poskytovatelem. S námi digitalizujete celý provoz, jedna technická podpora, jeden kontakt a vše co potřebujete. Kontaktujte naše experty a jistěte proč jsme oblíbenou volnou při realizaci celých  i franšízových sítí od A-Z.