Vyvolávací systémy

Elektronické vyvolání a digitální menu pro vytížené provozy

Nahradí pracovní sílu a zrychlí odbavení

Chytrý vyvolávací systém

Vyvolávací systémy KASA FIK přinášejí inovativní řešení pro efektivní obsluhu front v restauracích, fast foodech a na přepážkách. S naší společností, předním dodavatelem vyvolávacích systémů postavených na chytré platformě Android. S námi získáte kvalitní a komplexní řešení pro optimalizaci expedice a obsluhu zákazníků.

Mnoho možností jak zaujmout Vašeho zákazníka

Investice do vyvolávacích systémů od KASA FIK představuje nejen krok k efektivnějšímu podnikání, ale také k posílení vašeho vztahu se zákazníky prostřednictvím rychlejší a personalizované obsluhy.

Rychlá obsluha

Systém umožňuje rychlé volání a obsluhu zákazníků bez dlouhého čekání. Více hostů může být obslouženo v kratším čase, což zvyšuje celkovou efektivitu.

Přizpůsobení

Systém může být přizpůsoben pro různá prostředí, jako jsou restaurace, fast foody nebo přepážky s možností konfigurace pro jednu společnou frontu nebo více číselně odlišených front.

Online systém

Žádný lokální server. Obsah je řízený online přes webový prohlížeč. Změna obsahu, menu nebo konfigurace je rychlá a jednoduchá.

Digital Signage

Vyvolávací systém s technologií Digital Signage poskytuje moderní formu komunikace, kde můžete zobrazovat aktuality, informace o produktech a službách nebo dokonce reklamy. Volitelně doplníme o aktuální lokální informace, vytíženosti, sněhových podmínkách a mnoho dalšího,

Reference zákazníků

Nový kemp Riviéra Zbečno zavedl inovativní přístup k řízení objedávek pro stovky vodáků, kteří přicházejí během nejrušnějšího času a naráz. S použitím efektivního volacího systému se mohou hosté pohodlně usadit a vyčkat vyvolání objednávky. Specifikem je vyvolávání po jednotlivých pokrmech jakmile jsou připraveny.
Nový kemp Riviéra Zbečno
Dříve jsme používali zastaralý vyvolávací systém s reproduktory a dvěma displeji, který nám nedokázal plně pokrýt potřeby v období vyšší návštěvnosti. Dlouhé fronty a zmatenost zákazníků byly běžným jevem, což ovlivňovalo celkový dojem návštěvníků. KASA FIK nám navrhl moderní vyvolávací systém, který nejenom nahradil starý systém, ale přinesl nám i další výhody. Nový systém umožňuje rychlejší a efektivnější obsluhu, což vedlo ke zvýšení kapacity a snížení čekací doby.
Koupaliště Hluk
V našem rychle rostoucím řetězci čajoven jsme se potýkali s výzvou, jak efektivněji obsloužit stále rostoucí počet zákazníků. Starý vyvolávací systém nám neumožňoval dosáhnout potřebné kapacity a čekací doby byly někdy velmi dlouhé. KASA FIK nám představil moderní a cenově přístupný vyvolávací systém, který byl přizpůsoben specifickým potřebám naší čajovny s napojením na samoosblužný kiosk
Franšízové provozovny Bubble Tea

Chytrý Android Digital Signage

S našimi panely o velikosti až 55 palců oslníte své zákazníky. Není potřeba žádný řídící modul nebo externí zařízení. Plynulé animace a jednoduchá správa pomocí online správy.

 • Operační systém Android 11
 • Připojení pomocí LAN + WiFi
 • Vysoký jas 350 nits
 • Držák na zeď nebo stropní
 • Exrémně tenký rámeček

Funkce:

 • Správa online
 • Zobrazení čísla objednávky
 • Podpora více odběrných míst (bar, kuchyně, přepážky)
 • Možnost zobrazení reklamního sdělení
 • Online přehled a vyhodnocení
 • Napojení na pokladní systém
 • Napojení na objednávky eShopu

Vyvolávání objednávek přes WhatsApp

Výhody vyvolání na mobilu

Vyzkoušejte si jak to funguje. Naskenujte si kód WhatsAppem: