Samooblužné systémy

Samoobslužné systémy

Samoobslužné kiosky

Zbavte se dlouhých front a odbavte více hostů s dotykovým samoobslužným systémem. Kiosky mají integrovaný platební terminál, takže se zákazníci obslouží zcela sami. Propojte kiosky s vyvolávacím systémem a urychlete svůj provoz ještě víc. Spravujte svou nabídku, vyvolávejte objednávky a podnikejte moderně.

Samoobslužné kiosky s dotykovými displeji od 12″ do 22″ využijete pro objednávání zákazníky přímo od stolu, jako kiosky na bar, do restaurace, bistra, foodcourtů nebo recepci hotelů či fitness center. 

Kde využijete kioskový prodej

Screenshot from 2022-01-05 22-10-18

Naše samoobslužné realizace

Jak to funguje

Co umí KIOSK

Vyvolávací systém

Zbavte se dlouhých front a odbavte více hostů s vyvolávacím systémem KASA FIK. Elektronické vyvolání objednávek je ideální pro vytížené provozy, nahradí pracovní sílu a zrychlí Váš provoz. 

Tip: V mnoha případech nahradí reproduktorový systém za výrazně lepší a modernější rešení.

Jak to funguje

Kde využijete

kiosky2

Objednací systém hulahop

Máme pro Vás moderní objednávací aplikaci, která zrychlí Vaši obsluhu, zvýší prodeje a přivede spokojené zákazníky. Pomocí aplikace si vyberou z online menu, objednají a provedou platbu. Podporuje QR platby.

Příjem objednávek online a platba QR

Hulahop je otevřená platforma pro všechny obchodníky. Zveřejňete nabídku a umožněte svým zákazníkům rychleji a pohodlněji nakupovat. Ať už jste na koupališti, obchodním centru nebo koncertu.

hulahop (4)

Bezkontaktní objednávání

Nalepte nálepky s  QR kódem a nechte své zákazníky objednávat přímo od stolu. Vše bez nutnosti kontaktu s obsluhou. Po naskenovaní QR kódu zákazník uvidí Vaši nabídku.

Nalepte nálepku na výrazné místa do Vašeho areálu a zákazníci můžou objednávat z Vaší nabídky přímo v areálu, třeba na koupališti.

qr-kody-na-stol-nalepka