Výprodej skladů - vše musí pryč ještě dnes!

10 palcové pokladny HIT již od 4 599 Kč. Akce 1+1 ceník

Kariéra

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho týmu

Vítejte v KASA FIK – inovátora v pokladním software pro malé a střední firmy. Jsme malá firma s globálními ambicemi prodávat naše řešení do všech koutů světa.

Neváhej a podívej se na současné otevřené pozice. Možná, že hledáme právě tebe.

Pár důvodů, proč se přidat k nám:

Svoboda v práci

Uznáváme principy svobody v práci – s tímto přístupem dokazujeme, že i přes naše neformální vztahy a prostředí dokážeme odvádět skvělou práci a jsou za námi vidět výsledky.

Firemní snídaně

U nás víme, že snídaně, a zejména ty společné, mají něco do sebe. I proto pořádáme pravidelně týmovou snídani, na které se nastartujeme do nového dne.

5 týdnů dovolené

4 týdny jsou jasné. U nás máte ještě jeden týden placené dovolené navíc.

Počítač, telefon…

cokoli budeš potřebovat dle vlastního výběru.

Stravenky

Ať už na oběd, nebo na nákup, vhod přijdou vždycky.

FUN

Rádi se bavíme, sportujeme nebo se jen tak sejdeme i po práci.

Home office & sick days

pro nás nejsou neznámá slova. Kvůli krátkodobé nevolnosti nemusíte hned běžet pro neschopenku.

Cestování

rád/a cestuješ, u nás budeš mít možnost, na konference a podobné akce jezdíme často.

Otevřené pozice

Javascript vývojář

Co bys měl/a znát: jQuery, Angular.JS, min. 2 roky praxe – Typescript a NodeJS výhodou – Budete vést vývoj online zákaznické aplikace a backoffice primárně určené pro browser. Ohodnocení 35-50.000 podle zkušeností. Lokalita Brno.

Android vývojář

Co bys měl/a znát: Android SDK, zkušenosti s propojením s HW výhodou, min. 1 rok praxe. Vaším úkolem bude podílet se na vývoji Android pokladní aplikace s napojením na naše online služby. Ohodnocení 40-55.000 podle zkušeností. Lokalita Brno.

Grafik

Co bys měl/a znát: Photoshop, Illustrator – Budete se podílet na tvorbě identity našich produktů, produkovat materiály pro partnery, obchodní zástupce a online kampaně. Lokalita Brno.

Vývojář C

Vývoj software pro hardware zařízení. Lokalita Brno nebo i externě po ČR.

Specialista technické podpory

Co bys měl/a znát: Vše ohledně PC / Android, ŘP. sk. B a dobrou komunikativnost – Budete se dokonale věnovat našim partnerům, poskytovat jim podporu při instalaci a pomáhat jim se vzdělávat. Tvorba dokumentace, materiálů a úzká vazba na vývoj. Lokalita Brno.

Asistent/ka, administrativní podpora týmu

Měl/a bys mít zkušenosti s podobnou pozicí. Částečné zpracování objednávek, faktur apod., administrativní a organizační podpora.

Zaujala tě nějaká pozice?

Tak nám napiš něco o sobě, co umíš, na čem jsi pracoval (ideálně přidej odkazy, ukázky kódu), co tě baví. Naše nováčky má na starosti Klára Jandová, mail: klara@kasafik.cz | +420 605 171 885