Kariéra

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho týmu

Vítejte v KASA FIK – inovátora v software pro malé a střední firmy. Jsme malá firma s globálními ambicemi prodávat naše řešení do všech koutů světa.
Neváhej a podívej se na současné otevřené pozice. Možná, že hledáme právě tebe.

Pár důvodů, proč se přidat k nám

Svoboda v práci

Uznáváme principy svobody v práci – s tímto přístupem dokazujeme, že i přes naše neformální vztahy a prostředí dokážeme odvádět skvělou práci a jsou za námi vidět výsledky.

Firemní snídaně

U nás víme, že snídaně, a zejména ty společné, mají něco do sebe. I proto pořádáme pravidelně týmovou snídani, na které se nastartujeme do nového dne.

5 týdnů dovolené

4 týdny jsou jasné. U nás máte ještě jeden týden placené dovolené navíc.

Počítač, telefon…

cokoli budeš potřebovat dle vlastního výběru.

Stravenky
Ať už na oběd, nebo na nákup, vhod přijdou vždycky.
FUN

Rádi se bavíme, sportujeme nebo se jen tak sejdeme i po práci.

Home office & sick days

pro nás nejsou neznámá slova. Kvůli krátkodobé nevolnosti nemusíte hned běžet pro neschopenku.

Cestování

rád/a cestuješ, u nás budeš mít možnost, na konference a podobné akce jezdíme často.

Aktuálně otevřené pozice

Javascript vývojář

Co bys měl/a znát: jQuery, Angular, min. 2 roky praxe – Typescript a NodeJS výhodou – Povedeš online zákaznické aplikace a backoffice primárně určené pro browser.

Android vývojář

Co bys měl/a znát: Android SDK, zkušenosti s propojením s HW výhodou, min. 1 rok praxe. Tvým úkolem bude podílet se na vývoji Android aplikace pro B2B s napojením na online služby a Cloud infrastrukturu.

Grafik

Co bys měl/a znát: Photoshop, Illustrator – Budeš se podílet na tvorbě identity našich produktů, produkovat materiály pro partnery, obchodní zástupce a online kampaně.

Specialista technické podpory / Školitel

Co bys měl/a mít: zkušenosti s Android zařízeními, Adobe produkty – praxe v oboru vítána, dobré komunikační schopnosti a zapálení pro nové technologie – Tvým úkolem bude podpora a školení našich prodejních partnerů, testovaní a kontrola kvality produktu, tvorba dokumentace a manuálů a správa portálu tech. podpory.

Manažer/ka expanze – polština

Co bys měl/a mít: zkušenosti s B2B segmentem, znalost polštiny. Budeš se podílet na expanzi na polský trh, tvořit strategii a starat se o partnery v Polsku.

Vývojář C

Vývoj software pro hardware zařízení. Lokalita Brno nebo i externě po ČR.

Technologie

Náš technologický profil naleznete na Stackshare.com. Vše děláme v Cloudu, Backend je kompletně serveless v nodejs na AWS. Aplikace jsou napsané v Javě na Androidu a Javascriptu Angular. V databázích máme přes 400GB dat o které se staráme.

Zaujala tě nějaká pozice?

Tak nám napiš něco o sobě, co umíš, na čem jsi pracoval (ideálně přidej odkazy, ukázky kódu), co tě baví. Naše nováčky má na starosti Klára Jandová, mail: klara@kasafik.cz | +420 530 33 50 60