Kariéra

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našeho týmu

Vítejte v KASA FIK. Jsme inovátoři v softwarových řešeních pro malé a střední firmy. Jsme malá firma s globálními ambicemi prodávat naše řešení do všech koutů světa.
Neváhejte a podívejte se na současné otevřené pozice. Možná, že hledáme právě Vás.

Pár důvodů, proč se přidat k nám

Svoboda v práci

Uznáváme principy svobody v práci – s tímto přístupem dokazujeme, že i přes naše neformální vztahy a prostředí dokážeme odvádět skvělou práci a jsou za námi vidět výsledky.

Firemní snídaně

U nás víme, že snídaně, a zejména ty společné, mají něco do sebe. I proto pořádáme pravidelně týmovou snídani, na které se nastartujeme do nového dne.

5 týdnů dovolené

4 týdny jsou jasné. U nás máte ještě jeden týden placené dovolené navíc.

Počítač, telefon…

Cokoli budete potřebovat dle vlastního výběru.

Stravenky
Ať už na oběd, nebo na nákup, vhod přijdou vždycky.
Zábava

Rádi se bavíme, sportujeme nebo se jen tak sejdeme i po práci. Rádi se bavíme i na společných teambuildingových akcích.

Home office & sick days

Pro nás to nejsou neznámá slova. Kvůli krátkodobé nevolnosti nemusíte hned běžet pro neschopenku.

Cestování

Pokud rádi cestujete, u nás budete mít možnost. Na konference, výstavy, veletrhy a podobné akce jezdíme často. A to nejen po České republice.

Aktuálně otevřené pozice

Javascript vývojář

Co byste měli znát: jQuery, Angular, min. 2 roky praxe – Typescript a NodeJS výhodou – Povedete online zákaznické aplikace a backoffice primárně určený pro browser.

Android vývojář

Co byste měli znát: Android SDK, zkušenosti s propojením s HW výhodou, min. 1 rok praxe. Vaším úkolem bude podílet se na vývoji Android aplikace pro B2B s napojením na online služby a Cloud infrastrukturu.

Grafik

Co byste měli znát: Photoshop, Illustrator – Budete se podílet na tvorbě identity našich produktů, produkovat materiály pro partnery, obchodní zástupce a online kampaně.

Specialista technické podpory / Školitel

Co byste měli znát: zkušenosti s Android zařízeními, Adobe produkty – praxe v oboru vítána, dobré komunikační schopnosti a zapálení pro nové technologie – Vaším úkolem bude podpora a školení našich prodejních partnerů, testovaní a kontrola kvality produktu, tvorba dokumentace a manuálů a správa portálu tech. podpory.

Manažer/ka expanze – polština

Co byste měli mít: zkušenosti s B2B segmentem, znalost polštiny. Budete se podílet na expanzi na polský trh, tvořit strategii a starat se o partnery v Polsku.

Vývojář C

Vývoj software pro hardware zařízení. Lokalita Brno nebo i externě po ČR.

Technologie

Náš technologický profil naleznete na Stackshare.com. Vše děláme v Cloudu, Backend je kompletně serveless v nodejs na AWS. Aplikace jsou napsané v Javě na Androidu a Javascriptu Angular. V databázích máme přes 400GB dat o které se staráme.

Zaujala Vás nějaká pozice?

Neváhejte a napište nám něco o sobě. Co umíte, na čem jste pracovali (ideálně přidejte i odkazy, ukázky kódu nebo jiné ukázky), co Vás baví. Nemáme právě vypsanou pozici, která by Vás zaujala? Vůbec nevadí. Pokud si myslíte, že můžete být přínosem pro naši firmu, napište nám. Naše kolegy má na starosti Klára Jandová, mail: klara@kasafik.cz | +420 530 33 50 60