Platební systém pro akce, koncerty a festivaly

Cashless služby pro eventy

Budoucnost a spolehlivost plateb od jediného dodavatele​

Platební terminály

KASA FIK je ISO partnerem společnosti VISA a MASTERCARD a nabízí kompletní zajištění platebních služeb. Zajistíme Vám nejlepší podmínky. Podpora tokenizace, věrnostního programu, načítání QR nebo i čtení vlastních NFC karet.

SOFTPOS

Neustále inovujeme a využíváme nejmodernějších technologií. Nově přinášíme technologii akceptace karet přímo do mobilu nebo námi poskytnutném tabletu s tiskárnou.

Kreditní a CRM systém

Nabídněte svým návštevníkům spolehlivý kreditní systém Cashless s dobíjením peněženek a intuitivním a rychlým nabíjením a evidencí kreditu.

Pokladní software

Zajistíme a dodáme pokladny pro rychlý prodej ať už prodáváte sami nebo nabízíte obratové nájemné. Centrální správa, multi-tenant prostředí, online synchronizace a řízení cen.

Management stravenek

Zajistěte svým zaměstnancům stravenky s naším univerzálním systémem, který umožňuje evidenci stravenek, monitorování jejich využívání a dobíjení prostřednictvím kreditního systému.

KIOSK Systémy

Minimalizujte fronty a umožněte svým návštěvníkům zakoupit vstupenku, objednat v restauraci, prodat merchandising nebo zaplatit parkování. Vše na jednom Kiosk zařízení.

Podpora a instalace na místě

Naš systém je velmi jednoduchý a spolehlivý. Ale i přes to, přijedeme, zaškolíme a ajistíme technickou asistenci na místě.

Parkovací systém

Pokryjeme i Vaše parkovací plochy, platba kartou a tisk parkovacího lístku.

S námi pokryjete celý event, nebo jen kousek...