Gibon AI

Představujeme Vám AI budoucnost od KASA FIK

Inteligentní Cvičený Gibon AI

Vítejte v éře inovací a výkonnosti s Cvičeným Gibonem! – revolučního nástroje umělé inteligence, který poskytuje pohled do budoucnosti v oblasti pokladny, účetnictví a daní. Tento šikovný gibon byl trpělivě trénován na obchodních datech, aby vám usnadnil práci a odhalil skryté příležitosti ve vašem podnikání.

S jeho pomocí můžete očekávat efektivitu, přesnost a objevování nových možností, které posunou vaše podnikání na novou úroveň.

 

Hledejte magické tlačítko v Backoffice – již brzy i ve Vaší aktualizované pokladně.

Práce s položkami

Gibon AI načte položky, kategorie, pochopí smysl co prodáváte a navrhne doporučení jak lépe kategorizovat položky.

Cílem je vytvořit logické a intuitivní kategorie a podkategorie, které usnadní orientaci v ceníku a zrychlí výběr produktů pro personál i zákazníky.

Pro správnou funkci doporučujeme mít alespoň 20 položek v ceníku a několik kategorií. Maximální limit, který lze zpracovavat je 900 položek.

Generování obrázků

Gibon AI vám vytvoří atraktivní fotografie bez potřeby plati fotografa nebo využívat foto-banky. Stačí kliknout na magické tlačítko Generovat pomocí AI a za pár sekund máte obrázek. Obrázky mají volnou licenci, tzn. můžete je použít bez strachu z placení licenčních práv.

Prompt můžete navíc můžete sami opravit a vylepšit tak, aby vyhovoval stylu který preferujete.

Týdně přehledný email

Naši zákazníci jsou již zvyklí na zasílání přehledů prodeje emailem. Surová data ale neukazují celý obrázek. Proto Gibon AI provede automaticky analýzu na konci týdne a pošle Vám emailem přehledné shrnutí.

Třeba objevíte nové skryté možnosti, které v tabulkách a grafech nejsou na první pohled vidět.

 

* Funkce zasílání emailem je postupně nastavována u vybraných zákazníků. Postupně plánujeme nasazení všem s přístupem do Backoffice.