Často kladené otázky

Často kladené otázky a odpovědi

Chci zařízení vidět a vyzkoušet si ho

To není žádný problém. Stačí si vyhledat ve Vašem regionu partnera, který Vám celé řešení rád ukáže na prodejně nebo přímo u Vás. Seznam prodejních míst nalzenete na stránce s kontakty.

Chci si vyzkoušet aplikaci

Nabízíme unikátní možnost vyzkoušet si plně funcionalitu aplikace. Aplikace je ke stažení z Google Play přímo na Váš mobilní telefon nebo tablet. Stačí si vytvořit účet ZDARMA.. V případě zájmu můžete navštívit naše prodejní partnery a jejich pobočky, na kterých je zařízení k předvedení odbornou obsluhou. Více na stránce s kontakty

Obsahuje aplikace aktualizace?

Aplikace je aktuální v době prodeje a aktivace licence. Každý majitel licence má ZDARMA aktualizace se všemi novými funkcemi po dobu 1 roku. Navíc garantujeme funkčnost s EET každému majiteli programu. Platba za aktualizace a upgrade není povinná.

Musím kupovat aktualizace?

Ne, program je neustále funkční. Garantujeme aktualizace na legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka vydáváme nové funkce a aktualizace pro své zákazníky. Budete-li chtít přejít na novější verzi, lze tak učinit kdykoliv.

Lze přejít na verzi PLUS?

Ano, za extra příplatek 1 999,-Kč můžete svůj systém rozšířit a získat tak dodatečné funkce jako jsou objednávky, sklady, správu uživatelů a mnoho dalšího.

Nechci aby moje data byla kopírována, lze to vypnout?

Ano, bezpečnost Vašich dat je pro nás naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.

Mohu prodávat i položky na KASA FIK ORANGE?

Ano, ve standardní licenci KASA FIK ORANGE můžete zadat 14 nastavitelných funkčních kláves a podporuje neomezeně rychlých položek. Navíc lze prodávat na skupiny jako na klasické pokladně. Nebo můžete přidat i jednorázovou cenu na kalkulačce. Zákon o EET Vás nenutí evidovat položky. Položky si můžete přidat pohodlně přidat přímo na zařízení nebo online ve webové správě nebo dokonce hromadně importovat z Excelu.

Co znamená licence bez paušálů? Budu někdy platit poplatky?

Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nevyžadujeme žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

Jak jsou zabezpečena a zálohována moje data?

Data jsou Vaše a my je nikdy nesdílíme s třetími stranami. Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. Program automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace také nabízíme online zálohu a obnovení dat ZDARMA. Data jsou šifrována a zálohována na bezpečné šifrované online úložiště. Tuto funkce lze zcela vypnout. Online zálohy jsou zabezpečeny Vašim osobním heslem.

Lze zařízení rozšířit?

Ano, výhodou našeho systému je jeho možnost rozšíření o nové funkce. Můžete přejít na verzi PLUS pro neomezeně položek a skladové hospodářství, připojit čtečku čárových kódů nebo dokonce prodávat v různých cenových hladinách. A to vše bez paušálů.

Je poskytována záruka?

Ano – na zařízení je poskytována záruka 12 měsíců. U programu garantujeme dle našich Všeobecných obchodních podmínek funkčnost a opravu případných vad programu. Pokladna Vám bude fungovat i v případě změn ze strany finanční správy. Aktualizace jsou online. V případě poruchy v záruce měníme zařízení kus za kus. Po záruce nabízíme servis a opravy všech dílů autorizovaným servisem.

Co když budu potřebovat pomoc?

  • doneVypracovali jsme pro Vás přehledný manuál v elektronické i tištěné formě
  • doneJsme na online chatu každý den, i o víkendech do pozdních hodin – rádi poradíme
  • doneMáme stránky technické podpory na kasafik.cz/servis
  • doneZastavte se na některou z našich partnerských poboček.
  • doneVíce jak 100 servisních partnerů po celé ČR, kteří rádi přijedou za Vámi.

| Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Často kladené otázky