Homepage cs – new main

Nejvíce funkcí za super cenu

KASA FIK je pokladna nabitá funkcemi. Získejte přehled o svém podnikání, nastavte pokročilé funkce a sledujte vše do detailu

Jsme experti, žádné callcentrum

K nám se vždy dovoláte a mluvíte přímo s profesionály na pokladny. Poradíme, nastavíme a známe praxi dokonale.

Servis a instalace po celé ČR

Experti jsou připraveni pomoci přímo ve Vaší provozovně nebo rychle na dálku vzdáleným přístupem.

Chytrý podnikatel umí počítat – přejděte k nám

V těžké době jsme tu s Vámi! Volejte naše experty na tel. 530 33 50 60 a zeptejte se na speciální nabídku přechodu od konkurence.

Výhody přechodu k expertům

 • check Můžete si zachovat své zařízení
 • check Nainstalujeme KASA FIK program a fungujete okamžitě dál

Podporované zařízení

 • check Markeeta
 • check Storyous
 • check Dotykačka
 • check O2 eKasa
 • check … a mnoho dalších

O2 ekasa KASA FIK

Profesionální pokladny

Nové pokladny

Pokladny KASA FIK jsou ideální pro řemeslníky, provozovatele služeb, obchody, vinaře, restaurace i rychlé občerstvení. Lze je připojit pomocí datové SIM karty nebo WiFi a sledovat prodeje online. Vystavení účtenky je rychlé a jednoduché.

 • chevron_right Zařízení i software v jednom
 • chevron_right 28 000 spokojených uživatelů
 • chevron_right Záruka 24 měsíců help_outline
 • chevron_right Žádné další platby ani poplatky
 • chevron_right Expertní technická podpora

Osvědčená pokladna, kterou můžete mít vždy u sebe. Spolehlivý tisk, offline provoz a 100% garance spokojenosti.

KASA FIK LITE 4G

Mobilní pokladna
ORANGE 4G

Profesionální přenosná pokladna. Nabídne maximální jednoduchost a rychlost při vystavení účtenky a pokročilé přehledy tržeb.

7 999

9 679 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

Platební terminál
ANDROID EASY

Plnohodnotná mobilní pokladna a platební terminál v jednom kompatním zařízení – bez paušálů s až 2 000 položkami, online dohledem a detailními přehledy. Ideální volba pro živnostníka.

7 999

9 679 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

Stolní pokladna
HIT 12

Profesionální stolní pokladna s rozšířenými funkcemi, skladovým systémem aj zákazníckým displejem pro vytížené provozy. Ideální pro restaurace, hotely a bistra.

11 999

14 519 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

Pokladny pro řemeslníky

Mobilní kasa pro řemeslníky a služby

Připravili jsme pro Vás jednoduchou a spolehlivou kasu. Pokladnu přednastavíme, zaškolíme personál a v případě problémů jsme kdykoliv na telefonu.

 • chevron_right Spolehlivé mobilní terminály
 • chevron_right Připraveno pro řemeslníky i poskytovatele služeb
 • chevron_right Bezproblémová funkčnost se zárukou
 • chevron_right Rychlá obsluha a experní technická podpora
 • chevron_right Bez paušálních poplatků jako dalších 28 000 uživatelů

Kontaktujte naše experty

Platební terminály

Zvyšte svůj obrat díky naší exkluzivní nabídce platebních terminálů KASA FIK s akceptací karet VISA a MASTERCARD. Najdeme nejlepší podmínky pro každý provoz.

SumUp

Platební terminál
SumUp

Nejjednodušší cesta k přijímání plateb. SumUp je plně propojen s pokladnami KASA FIK. Bez závazků, aktivace online a nízká cena.

akce499

604 Kč s DPH

KOUPIT ONLINEVÍCE INFORMACÍ

KASA FIK Android EASY

Multifunkční zařízení
Android EASY

Platební terminál, plnohodnotná pokladna a rychlá tiskárna v jednom zařízení. Multifunkční mobilní zařízení pro všechny typy plateb i provozů.

7 999

9 679 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE
VÍCE INFORMACÍ

unicredit platební terminál

Nezávislý
Platební terminál

Profesionální platební terminál s nabídkou šitou na míru pro každého zákazníka.

platebni terminaly

VÍCE INFORMACÍ

bez nákladů

Pokladna na provozovně, dokonalý přehled online

Pokladny jsou propojeny s Backoffice systémem, který umožňuje okamžitou online kontrolu Vašeho podnikání, exporty dat i změny v položkách z pohodlí kanceláře nebo domova. Kdykoliv zjistíte co se na provozovně děje.

 • chevron_right Pokladna pod online dohledem
 • chevron_right Online přístupné z PC nebo mobilu
 • chevron_right Správa skladu a naskladnění přímo z PC
 • chevron_right Pokročilé analytické funkce a predikce Nově v roce 2021
 • chevron_right Docházka a evidence faktur i skladu

Obchod na cestách

Dodací listy, fakturace, sklady

Obchodní firmy využijí možnost vystavovat faktury, dodací listy, vést sklady, mohou mít jednotné ceníky nebo seznamy zákazníků. KASA FIK pro obchodní firmy je ideálním pomocníkem.

 • chevron_right Exporty CSV/XML a propojení s Vaším systémem
 • chevron_right Prodej a tisk účtenek v terénu
 • chevron_right Vystavení faktur a dodacích listů
 • chevron_right Aktualizované ceníky na cestách

V gastronomii jsme experti

Gastronomický profi systém

KASA FIK PLUS je moderní a plnohodnotný systém pro vytížené gastronomické provozy. Kavárny, restaurace, pizzerie, fast foody využívají pokročilé funkce pro zrychlení prodeje. S našimi pokladnami se setkáte v těch největších provozech.

 • chevron_right Mapa stolů, správa objednávek, tisk do kuchyně
 • chevron_right Slučování, rozdělování a přesouvání účtů
 • chevron_right Skladové hospodářství s receptůrami a odpisy
 • chevron_right Vyvolávací objednávkový systém
 • chevron_right Mobilní číšník a propojení pokladen

TOP zákazník

KASA FIK je jasnou volbou pro provozovatele rychlých občerstvení Kebab. Nejvíce Kebab provozů v ČR důvěřuje našim systémům ve 24h provozu. Najdete nás od Aše až po Jablunkov – například i v nejvytíženějším provozu Kebab Star na Národní v Praze.
Záruka na zařízení 2 roky a dostupnost servisu non-stop je důvod proč nám zákazníci důvěřují.

Novinky z našeho blogu

Příprava na sníženou sazbu DPH u piva (2/10/2020) - Ministersto financí se zavedením 4. vlny EET mění sazbu DPH u točeného piva. Pro podnikatele, který je plátce DPH a prodává točené pivo se mění sazba z 21% na 10%. Všechny ostatní pivní produkty zůstavají bezezměny, ať už se jedná o nealko pivo, pivo do džánu nebo pivo v láhvi. Pro podnikatele to znamená možnost […]
Navštivte nás na Gastro výstavě Danubius v Bratislavě, 23. – 26. 01. 2020 (1/17/2020) - Pokud Vaše firma působí na Slovenském trhu, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Gastronomického vybavení v Bratiskavě, 23. – 26. 01. 2020. Naše firma působí na Slovenském trhu a nabízíme naše profesionální gastronomické pokladní systémy i na Slovensku. Předvedeme kompletní nabídku pro lokální trh, včetně integrací mobilních i stolních systémů.
Navštivte nás na konferenci: „3. a 4. fáze EET: Papír nebo mobil?“ (1/17/2020) - Ministerstvo financí, Finanční správa ČR a AMSP ČR pořádají sérii konferenci na téma EET. Konference se týká 3. a 4. vlny EET a je spojena s veletrhem elektronických řešení evidence tržeb. KASA FIK jako jeden z předních dodavatelů EET řešení se této konference zúčastní. Diskutovat bude ministryně financí Alena Schillerová, předseda představenstva AMSP ČR a […]

Další články »

Vybrané reference spokojených zákazníků

Přes 28 000 uživatelů používá aplikaci KASA FIK

Sokolíci

„Bez peněz do hospody nelez, ale k Sokolíkům na stánek klidně lez! Ode dneška platby kartou díky skvěle ochotnému týmu KASA FIK Orange! P.S. o víkendu otestujeme v Mikulově, do Olomouce si prosíme naplň peněženku Více na našem FB Sokolíci

Penerini pražírna kávy

Exkluzivní pražírna kávy v Brně využívá systémy KASA FIK nejen ve své kavárně, ale i na víkendové akce a trhy.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod

Na jednorázové akce, kde se vystaví tisíce účtenek si pivovar z Havlíčkova Brodu vybral KASA FIK.

Jeden z nejluxusnějších hotelů zvolil pro svoji potřebu pokladní systém KASA FIK ORANGE. Několik pokladen je nasazeno do ostrého provozu a obstojí i v tak náročném provozu.

2. místo v soutěži Živnostník roku 2013 GE Money Bank si vybrali KASA FIK pro prodej na trzích, v kavárně, wellness i na prodejně. Jeden z nejprograsivnějších živnostníků v ČR má propojený KASA FIK přímo s interním skladovým systémem díky jednoduchému exportu dat.

Vinařství Bauman

„Díky mnoha oceněním, které jsme získali, vzrostl obrovsky zájem o naše vína. KASA FIK ORANGE jsme nasadili nejen na přímý prodej do sklepa, ale i do skladu a k evidenci vyskladnění a pohybu zboží. Všechny pohyby automaticky importujeme do systému Pohoda, abychom splnili náležitosti Vinařského zákona. Navíc na akce používáme platební terminál SumUp, který nám pomáhá k výrazně vyšším tržbám. Bez něj bychom už nikam nejeli! Děkujeme.“

Cafe 52

„Chtěli jsme pro naši nově otevřenou kavárnu moderní pokladnu. Zvolili jsme KASA FIK, protože ani za pár let nebudeme muset řešit, že máme zastaralý pokladní systém. Velmi vítáme funkci docházka zaměstnanců. Více na našem FB Cafe 52a

EMOS ČR

Koncern EMOS si zvolil KASA FIK pro svou síť obchodních zástupců k přímému prodej a sběru objednávek z terénu. Více jak 30 obchodníků zasílá v realném čase data do centrály a zvyšuje rychlost expedice objednávek.

Loprais 69 Energy Drink

Firma Loprais, slavného Dakarského závodníka, používá pokladny KASA FIK na prodejnách i při prodeji v terénu. Specializuje se na prodej energy drinků značky 69 Energy Drinks.

Kemp Bítov

Vyhlášený kemp roku na Vranovské přehradě používá ve svém areálu KASA FIK. Zajišťuje dohled nad brigádníky, docházkou i prodejem na jednotlivých stáncích.

Medicom

Prestižní klinika plastické chirurgine zvolila na všechny své pobočky řešení KASA FIK ORANGE společně s Pokladnou i eReceptem.

Restaurace Vinný dvůr

Zvolili jsme KASA FIK HIT a KASA FIK ORANGE jako řešení pro mobilního číšníka. Naše restaurace je o víkendech velmi vytížena, provoz máme na 2 patra a navíc zahrádku. KASA FIK je výborným pomocníkem.“

Máchovo jezero

Vystavování jízdenek na lodní dopravu je pro KASA FIK hračka. Přímo na palubě si můžete zakoupit jízdenky na plavbu po Máchově jezeře vystavené na různé destinace dle ceníku. Obshluha i majitel tak má jednoduchý přehled nad tržbami a oblíbenými trasami.

Makro jídelny

Provozovatel jídelen v řetězci Makro zvolil pokladní systém pro evidenci vydaných pokrmů. Eviduje nejen volný prodej, ale i prodej zaměstnanců pomocí čipového systému.

zanzibar

Firma se věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. KASA FIK používají obchodní zástupci na prodej přímo v terénu.

SIAD Czech

SIAD, je přední italská chemická společnost se zaměřením na průmyslové plyny. Pro svůj tým 20 obchodních zástupců vybrali řešení KASA FIK ORANGE. Nabízíme exporty do jejich interního systému a přímý dohled nad prodejem v terénu.

Kadeřnictví Jan Huser

Jsem velmi rád, že jsem zvolil KASA FIK. V našem kadeřnictví pracuje několik kolegů, sdílíme jednu pokladnu, každý na své IČ. Navíc jsem se rozhodl, že budeme akceptovat platební karty. Zvolili jsme SumUp terminál, který se už mnohonásobně vyplatil. Zákaznice preferují platbu kartou a navíc prodám více doplňkového sortimentu.

Přední firma ve svém segmentu s více jak 15 obchodními zástupci po celé ČR využívá mobilní řesení KASA FIK pro evidenci prodeje přímo u zákazníka. Obchodní zástupci mohou jednoduše vystavit hotovostní doklady i faktury, které se online propisují do Backoffice. Přechod od Vodafone pokladna byl realizován během 1 dne, včetně importu a zprovoznění všech zařízení a zaškolení.

Česká metalová legenda využívá KASA FIK pokladny při svém koncertím turné k evidenci prodeje merchandisingu, hudebních nosičů ale i vstupném.