Homepage cs – new main

Přepínání provozoven

Pokladnu lze sdílet mezi více pobočkami – přepnutí na jinou firmu jen jedním tlačítkem

Žádné call-centrum, jen experti

K nám se vždy dovoláte a mluvíte přímo s profesionály na pokladny a EET

Servis a instalace po celé ČR

Více jak 150 expertů na EET je připraveno pomoci přímo ve Vaší provozovně

EET pokladny

Nové pokladny pro 3. a 4. vlnu EET

Pokladny KASA FIK jsou ideální pro řemeslníky, provozovatele služeb, obchody, vinaře, restaurace i rychlé občerstvení. Lze je připojit pomocí datové SIM karty nebo WiFi na EET. Vystavení účtenky je rychlé a jednoduché.

 • chevron_right Zařízení i software v jednom
 • chevron_right 28 000 spokojených uživatelů
 • chevron_right Pro malé i velké podnikatele
 • chevron_right Záruka 24 měsíců help_outline
 • chevron_right Žádné další platby ani poplatky
 • chevron_right Uplatnění daňového odečtu 5 000 Kč help_outline
 • chevron_right Možnost provozu až 10 subjektů na jednom zařízení help_outline
 • chevron_right Kvalitní technická podpora

Osvědčená pokladna, kterou můžete mít vždy u sebe. Spolehlivý tisk, offline provoz a 100% garance spokojenosti.

Varianta
KASA FIK LITE

Nejlevnější pokladní kalkulačka pro 3. a 4. vlnu EET se kterou splníte povinnost. Ideální pro 1 subjekt bez placení paušálů. Maximální jednoduchost a rychlost vystavení účtenky.

4 999

6 048 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

Varianta
ORANGE KLASIK

Plnohodnotná mobilní pokladna bez paušálů s až 2 000 položkami, online dohledem a detailními přehledy pro náročné podnikatele.

7 999

9 679 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

Varianta
ORANGE PREMIUM

Pokladna se všemi funkcemi za jednu nízkou měsíční platbu bez investic. Zařízení od nás dostanete ZDARMA.

399 / měsíčně

483 Kč s DPH

KOUPIT ONLINE

EET pro řemeslníky

Mobilní kasa pro řemeslníky a služby

Připravili jsme pro Vás jednoduchou a spolehlivou kasu. S námi nemusíte mít starost o EET. Pokladnu přednastavíme, zaškolíme personál a v případě problémů jsme kdykoliv na telefonu.

 • chevron_right Spolehlivé mobilní terminály
 • chevron_right Připraveno pro řemeslníky i poskytovatele služeb
 • chevron_right Bezproblémová funkčnost se zárukou
 • chevron_right Rychlá obsluha a experní technická podpora
 • chevron_right Bez paušálních poplatků jako dalších 28 000 uživatelů

Kontaktujte naše experty

Platební terminály

platebni terminaly

Zvyšte svůj obrat díky naší exkluzivní nabídce platebního terminálu KASA FIK a SumUp s akceptací VISA a MASTERCARD.

 • chevron_right Nízké transakční poplatky 1.95%
 • chevron_right Neměníte banku
 • chevron_right Bez paušálů a min. obratů
 • chevron_right Okamžitá aktivace
 • chevron_right Propojení s pokladnou

SumUp Platebni terminal VISA MASTERCARD

bez nákladů

Pokladna na provozovně, dokonalý přehled online

Pokladny jsou propojeny s Backoffice systémem, který umožňuje okamžitou online kontrolu Vašeho podnikání, exporty dat i změny v položkách z pohodlí kanceláře nebo domova. Kdykoliv zjistíte co se na provozovně děje.

 • chevron_right Pokladna pod dohledem
 • chevron_right Online přístupné z PC nebo mobilu
 • chevron_right Správa skladu a naskladnění přímo z PC
 • chevron_right Docházka a evidence faktur Nově v roce 2019!

 • place Tauferova 1041/2, Praha 9 Kbely
 • place Na Hroudě 3317/24, Praha 10 Strašnice
 • place Žežická 597, Příbram Zdaboř

 • place Křenová 72, Brno
 • place Osadní 16, Praha
 • place Ševcovská 3368, Zlín
 • place Nádražní 184, Ostrava
 • place Palackého 14, Olomouc

Kamenné prodejny

Jsme specialisti na kadeřnice

Nejvíce kadeřnických salónů i distributorů kadeřnických potřeb důvěřuje systémům EET KASA FIK. Navštivte svého prodejce a zeptejte se. Naše produkty jsou k vyzkoušení přímo na kamenných prodejnách PRIME a ZAOS.

V gastronomii jsme experti

Gastronomický profi systém

KASA FIK PLUS je moderní a plnohodnotný systém pro vytížené gastronomické provozy. Kavárny, restaurace, pizzerie, fast foody využívají pokročilé funkce pro zrychlení prodeje. S našimi pokladnami se setkáte v těch největších provozech.

 • chevron_right Mapa stolů, správa objednávek, tisk do kuchyně
 • chevron_right Slučování, rozdělování a přesouvání účtů
 • chevron_right Skladové hospodářství s receptůrami a odpisy
 • chevron_right Vyvolávací objednávkový systém
 • chevron_right Mobilní číšník a propojení pokladen

TOP zákazník

KASA FIK je jasnou volbou pro provozovatele rychlých občerstvení Kebab. Nejvíce Kebab provozů v ČR důvěřuje našim systémům ve 24h provozu. Najdete nás od Aše až po Jablunkov – například i v nejvytíženějším provozu Kebab Star na Národní v Praze.
Záruka na zařízení 2 roky a dostupnost servisu non-stop je důvod proč nám zákazníci důvěřují.

Novinky z našeho blogu

Příprava na sníženou sazbu DPH u piva (2/10/2020) - Ministersto financí se zavedením 4. vlny EET mění sazbu DPH u točeného piva. Pro podnikatele, který je plátce DPH a prodává točené pivo se mění sazba z 21% na 10%. Všechny ostatní pivní produkty zůstavají bezezměny, ať už se jedná o nealko pivo, pivo do džánu nebo pivo v láhvi. Pro podnikatele to znamená možnost […]
Navštivte nás na Gastro výstavě Danubius v Bratislavě, 23. – 26. 01. 2020 (1/17/2020) - Pokud Vaše firma působí na Slovenském trhu, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Gastronomického vybavení v Bratiskavě, 23. – 26. 01. 2020. Naše firma působí na Slovenském trhu a nabízíme naše profesionální gastronomické pokladní systémy i na Slovensku. Předvedeme kompletní nabídku pro lokální trh, včetně integrací mobilních i stolních systémů.
Navštivte nás na konferenci: „3. a 4. fáze EET: Papír nebo mobil?“ (1/17/2020) - Ministerstvo financí, Finanční správa ČR a AMSP ČR pořádají sérii konferenci na téma EET. Konference se týká 3. a 4. vlny EET a je spojena s veletrhem elektronických řešení evidence tržeb. KASA FIK jako jeden z předních dodavatelů EET řešení se této konference zúčastní. Diskutovat bude ministryně financí Alena Schillerová, předseda představenstva AMSP ČR a […]

Další články »

Vybrané reference spokojených zákazníků

Přes 28 000 uživatelů používá aplikaci KASA FIK

Sokolíci

„Bez peněz do hospody nelez, ale k Sokolíkům na stánek klidně lez! Ode dneška platby kartou díky skvěle ochotnému tým Kasa FIK Orange! P.S. o víkendu otestujeme v Mikulově, do Olomouce si prosíme naplň peněženku Více na našem FB Sokolíci

Penerini pražírna kávy

Exkluzivní pražírna kávy v Brně využívá systémy KASA FIK nejen ve své kavárně, ale i na víkendové akce a trhy.

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod

Na jednorázové akce, kde se vystaví tisíce účtenek si pivovar z Havlíčkova Brodu vybral KASA FIK.

Jeden z nejluxusnějších hotelů zvolil pro svoji potřebu pokladní systém KASA FIK ORANGE. Několik pokladen je nasazeno do ostrého provozu a obstojí i v tak náročném provozu.

2. místo v soutěži Živnostník roku 2013 GE Money Bank si vybrali KASA FIK pro prodej na trzích, v kavárně, wellness i na prodejně. Jeden z nejprograsivnějších živnostníků v ČR má propojený KASA FIK přímo s interním skladovým systémem díky jednoduchému exportu dat.

Vinařství Bauman

„Díky mnoha oceněním, které jsme získali, vzrostl obrovsky zájem o naše vína. KASA FIK ORANGE jsme nasadili nejen na přímý prodej do sklepa, ale i do skladu a k evidenci vyskladnění a pohybu zboží. Všechny pohyby automaticky importujeme do systému Pohoda, abychom splnili náležitosti EET i Vinařského zákona. Navíc na akce používáme platební terminál SumUp, který nám pomáhá k výrazně vyšším tržbám. Bez něj bychom už nikam nejeli! Děkujeme.“

Cafe 52

„Chtěli jsme pro naši nově otevřenou kavárnu moderní pokladnu. Zvolili jsme KASA FIK, protože ani za pár let nebudeme muset řešit, že máme zastaralý pokladní systém. Velmi vítáme funkci docházka zaměstnanců. Více na našem FB Cafe 52a

EMOS ČR

Koncern EMOS si zvolil KASA FIK pro svou síť obchodních zástupců k přímému prodej a sběru objednávek z terénu. Více jak 30 obchodníků zasílá v realném čase data do centrály a zvyšuje rychlost expedice objednávek.

Loprais 69 Energy Drink

Firma Loprais, slavného Dakarského závodníka, používá pokladny KASA FIK na prodejnách i při prodeji v terénu. Specializuje se na prodej energy drinků značky 69 Energy Drinks.

Kemp Bítov

Vyhlášený kemp roku na Vranovské přehradě používá ve svém areálu KASA FIK. Zajišťuje dohled nad brigádníky, docházkou i prodejem na jednotlivých stáncích.

Medicom

Prestižní klinika plastické chirurgine zvolila na všechny své pobočky řešení KASA FIK ORANGE společně s Pokladnou i eReceptem.

Restaurace Vinný dvůr

Zvolili jsme KASA FIK HIT a KASA FIK ORANGE jako řešení pro mobilního číšníka. Naše restaurace je o víkendech velmi vytížena, provoz máme na 2 patra a navíc zahrádku. KASA FIK je výborným pomocníkem.“

Máchovo jezero

Vystavování jízdenek na lodní dopravu je pro KASA FIK hračka. Přímo na palubě si můžete zakoupit jízdenky na plavbu po Máchově jezeře vystavené na různé destinace dle ceníku. Obshluha i majitel tak má jednoduchý přehled nad tržbami a oblíbenými trasami.

Makro jídelny

Provozovatel jídelen v řetězci Makro zvolil pokladní systém pro evidenci vydaných pokrmů. Eviduje nejen volný prodej, ale i prodej zaměstnanců pomocí čipového systému.

zanzibar

Firma se věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. KASA FIK používají obchodní zástupci na prodej přímo v terénu.

SIAD Czech

SIAD, je přední italská chemická společnost se zaměřením na průmyslové plyny. Pro svůj tým 20 obchodních zástupců vybrali řešení KASA FIK ORANGE. Nabízíme exporty do jejich interního systému a přímý dohled nad prodejem v terénu.

Kadeřnictví Jan Huser

Jsem velmi rád, že jsem zvolil KASA FIK. V našem kadeřnictví pracuje několik kolegů, sdílíme jednu pokladnu, každý na své IČ. Navíc jsem se rozhodl, že budeme akceptovat platební karty. Zvolili jsme SumUp terminál, který se už mnohonásobně vyplatil. Zákaznice preferují platbu kartou a navíc prodám více doplňkového sortimentu.

Přední firma ve svém segmentu s více jak 15 obchodními zástupci po celé ČR využívá mobilní řesení KASA FIK pro evidenci prodeje přímo u zákazníka. Obchodní zástupci mohou jednoduše vystavit hotovostní doklady i faktury, které se online propisují do Backoffice. Přechod od Vodafone pokladna byl realizován během 1 dne, včetně importu a zprovoznění všech zařízení a zaškolení.

Česká metalová legenda využívá KASA FIK pokladny při svém koncertím turné k evidenci prodeje merchandisingu, hudebních nosičů ale i vstupném.

Služby

 • Kadeřnictví CAPELLO, Znojmo
 • Kadeřnictví, Krása a vlasy, Praha
 • Kadeřnictví Unhošť
 • Kadeřnictví Jan Huser, Brno
 • X-STUDIO.cz & BIKINI-FITNESS
 • Fitness centrum Lípa
 • Fitness Atom, Třebíč
 • Armáda spásy v České republice, z.s.
 • Technické služby města Mostu a.s.

Pivovary

 • Pivovar Kozojedy
 • Pivovar Soběslav
 • Pardubický pivovar
 • Rebel – Havlíčkobrodské pivo
 • Pivovarnictví Štěpán Kříž
 • Pivovar Rezek s.r.o.
 • Pivovar Millenium

Mobilní prodej

 • Sokolící.cz
 • Loprais Energy Drink
 • Opavská lesní a.s.
 • Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.

Obchodní firmy

 • Čokoládovny Fikar s.r.o.
 • Norská Móda Pelhřimov
 • Umax Czech a.s.
 • Stavimex Praha a.s.
 • EMOS a.s.
 • Nakladatelství Didaktis
 • SIAD a.s.
 • Agripodnik, a.s., Zlín
 • Zanzibar s.r.o.

Vinaři

 • VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s.
 • Vinné sklepy Podluží
 • Vinařství Tomanovi, Moravská Nová Ves
 • Vinum Moravicum a.s.
 • VINO NOSTRO s.r.o
 • Vinařství Velké Bílovice s.r.o.
 • Vinařství Veselý s.r.o.
 • Vinarstvi U sv. Krize s. r. o.
 • Vinařství Ševčík s.r.o.
 • Rodinné Vinařství Ševela s.r.o.
 • Vinařství Sádek s.r.o.
 • Vinařství Aurora, s.r.o.
 • Vinařství Krist s.r.o.
 • Vinotéka Správný ročník, Brno
 • … a dalších 200+ vinařství a vinoték

Pohostinství

 • STEAK and SALAD, Kouřim
 • Orange moon, Praha
 • Golf Club U Hrádečku
 • Restaurace Austerliz, Slavkov u Brna
 • Restaurace Novy Raj
 • Street Club Dačice
 • GTH catering a.s.
 • ORIENT KEBAB, Břeclav
 • Koupaliště Stařeč
 • Pizzerie Italia, Velké Bílovice
 • Koupaliště Královo pole
 • Koupaliště Slavkov u Brna
 • Koupaliště Moravské Málkovice
 • Jacobs Douwe Egberts
 • ELIS CAFFE – Praha 1
 • … a dalších 1000+ restaurací